FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Vadiyaka Başakşehir, Yatırımın Tam Ortasında!

01. KONSEPT

Yatırımın Tam Ortasında!

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan, Şehir Hastanesi, 3’üncü Havalimanı ve Başakşehir Metro projelerinin odağında yükselen, görüş alanında Türkiye’nin en büyük botanik parkının yer aldığı Vadi Yaka Başakşehir’de;ferah daireler, Çocuk Oyun Adası, zengin sosyal olanakları ile eşsiz bir yaşam imkanı sunuluyor.

2+1, 3+1, 4+1’den oluşan 361 dairesi ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükselen Vadi Yaka Başakşehir, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile Fuzul Yapı’nın tasarladığı konfor ve huzurlu yaşam vadediyor.

EN SEÇKİN MARKALAR, KAFE ve RESTORANLAR YANI BAŞINIZDA!

VADİYAKA Başakşehir’deki evinize yürüme mesafesindeki bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi Olimpa AVM ile en seçkin markalar, kafeler ve restoranlar yanı başınızda. Aileniz ve komşularınızla isterseniz birbirinden seçkin mağazalarda alışverişin keyfini çıkarabilir, isterseniz kafelerde ve restoranlarda kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

 

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

YAŞAMIN TAM ORTASINDA!

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan VADİYAKA Başakşehir, kafeteryası, 2’şer adet Türk Hamamı, saunası, kapalı yüzme havuzu, ayrıca çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı ve özel peyzajıyla sosyal bir yaşam vaat ediyor. Sizi doğanın tüm renkleriyle kucaklayacak, her bakışta farklı dünyalara götürecek Türkiye’nin en büyük Botanik Parkı, VADİYAKA’daki en yakın komşunuz olacak.

 

 

 

 

 

03. LOKASYON Vadiyaka

Adres

Başakşehir, Mimar Kemalettin Bulvarı, 34480 Başakşehir/İstanbul

Telefon

444 0 156
YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.