FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Tem Avrasya Daha Fazlasını İsteyenler İçin!

01. KONSEPT

Asya'nın ve Avrupa'nın Birleştiği Noktada Siz Varsınız!

Fuzul Yapı tarafından TOKİ güvencesi ile TEM’in hemen yanında geliştirilen Tem Avrasya Konutları, 18 bin 621 metrekare alan üzerinde 612 konut olarak tasarlandı. 17 ve 18 katlı 6 blokta planan projede 82 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Ayrıca 32 derslikli lise, 702 metrekare inşaat alanına sahip spor salonu ve 171 metrekare alanda inşa edilen Cami ve Şadırvanı bünyesinde barındırıyor. 14 bin metrekare peyzaj alanı ile de dikkat çeken proje, Gaziosmanpaşa’da merkezi konumu ile yatırımcılarına kazandırmayı sürdürüyor.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

HAYATA DAİR NE VARSA BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA!

Başakşehir Avrasya Konutları özel konumuyla size ve sevdiklerinize, canınız nerede, ne yapmak istiyorsa en rahat şekilde gerçekleştirme şansı tanıyor. Eğer Başakşehir Avrasya Konutları’nda yaşıyorsanız işiniz için veya ailenizle birlikte çıkacağınız keyifli seyahatlerde havalimanına ulaşmak sizin için artık hiç sorun değil. Çünkü; Başakşehir Avrasya Konutları entegre ulaşım ağlarına olan yakınlığıyla İstanbul Havalimanı’na sadece 15 dakikada ulaşmanıza olanak sağlıyor. Üstelik Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi tam karşınızda yer alıyor. Ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için yeşil alan arıyorsunuz...

03. LOKASYON TEM Avrasya Konutları

Adres

Karayolları, Abdi İpekçi Cd. No:36 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Telefon

444 0 156
YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.