Olimpa Rezidans << Projelere Geri Dön

"Her şey evinizin altında"

Başakşehir'in alışveriş merkezi olan tek rezidansı Olimpa Rezidans, 10 katlı bir yapı olarak Olimpa Alışveriş Merkezinin üzerinde inşa edildi.

Mimari özelliği itibariyle alışveriş merkezine direk geçişleri bulunan Olimpa Rezidans'ta, konut sakinleri istedikleri zaman dışarı çıkmadan direk olarak evinden alışveriş merkezine geçiş yaparak her türlü ihtiyacını karşılayabiliyor.

Olimpa Rezidans’ta temizlik, 24 saat güvenlik, resepsiyon ve daha bir çok ayrıcalıklı hizmetle en üst düzey konfor sağlanırken, bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde rezidans sakinleri kendini daha güvende, daha özel ve ayrıcalıklı hissediyor.

İstanbul’un ulaşım ağı içinde önemli bir yeri olan Başakşehir’de inşa edilmiş olan Olimpa Rezidans, konumu itibari ile İstanbul’un yatırıma en uygun, en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alıyor.

Yapılmakta olan 3. çevreyolu bağlantıları, 20 dakikalık mesafede bulunan Atatürk havalimanı, Tem Otoyolu bağlantıları, Esenler şehirler arası otobüs terminali, 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro istasyonu sayesinde ulaşım çok kolay.

7200 m² kapalı alandan oluşan Olimpa Rezidans, 3+1 150 m² olmak üzere standart 32 daireden meydana geliyor.

Olimpa Rezidans'ta yaşam 2013 Ağustos ayında başladı.

www.olimparezidans.com

Bilgi Talep Formu