FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Olimpa Park Plus

01. KONSEPT

En iyiyi, en sağlamı inşa etmek için çıktık yola...

Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın hemen yanında yükselen Olimpa Park Konutlarıyla Başakşehir’in en iyi projelerinden birini yapıyoruz. 15 bin m²’yi aşan bir arazi üzerine konuşlanmış, 12 ila 18 katlı bloklardan oluşan toplam 232 dairelik Olimpa Park Konut projesiyle Başakşehir'de modern bir şehir kurduk. Sağlık Şehri ve 3. Havaalanı gibi projeler ile birlikte üniversite ve AVM projesine ev sahipliği yapan Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak sürekli değer kazanıyor.

Çocuklarınız okula “yürüyerek” gidebilecek

Yapımı devam eden 3. köprüye kolayca bağlanabilecek, Kuzey Marmara otoyolu ile TEM otoyolu arasında kurulması planlanan yeni şehre komşu olacak ve 3. havalimanına ulaşımı rahat bir konumda yer alacaksınız. Öte yandan Atatürk Havalimanına, Atatürk Olimpiyat Stadına, Büyük İstanbul Terminaline arabanızla ortalama 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşacaksınız. Bölgede yer alan eğitim kuruluşları sayesinde çocuklarınız okula zahmetsiz gidebilecek.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

Dairelerde özel yaşam alanları tasarladık

Binalarımızı yüksek güvenlik önlemleriyle donattık. Güvenliğiniz için tasarladık. 7/24 güvenliği takip edilen bir yerleşim birimi yaptık ki içiniz rahat olsun. Huzurla uyumanız için depreme dayanıklı, güvenilir yapılar inşa ettik. Yangın sensörü, yangın için ortak alanlarda duman dedektörü gibi teknik özellikleri binalara koymayı ihmal etmedik. Ayrıca her bloğa biri yangın merdiveni holüne açılan, biri yük taşıma özelliğine sahip toplam 2 adet yüksek kapasiteli asansör koyduk.

03. LOKASYON Olimpa Park Plus

Adres

Başakşehir, Cahit Zarifoğlu Cd No:6, 34490 Başakşehir/İstanbul

Telefon

+90212 488 2361
YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.