Olimpa Park << Projelere Geri Dön

En iyiyi, en sağlamı, en güzeli ve en önemlisi yaşanılabilir olanı inşa etmek için çıktık yola... Başakşehir’in gelişmesine belki de en büyük katkıyı sağladık Fuzul Yapı olarak. Gerçekleştirdiğimiz projelerle, Başakşehir’in mimarı olduk. Fuzulkent Bizimevler,

Kent Neriva, Kent Ariva ve Evila gibi projelerle Başakşehir’in en önemli inşaat markası olduk.

Son yıllarda Başakşehir’in talep gören, gelecek vadeden bir bölge olmasını sağlayan projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz: Olimpa Park. Olimpa Park; konutları, rezidansı, AVM ve çarşısıyla Başakşehir’in göz bebeği olacak muazzam bir proje. Her türlü ihtiyaca cevap veren, stresten uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam merkezi.

Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın hemen yanında yükselen Olimpa Park Konutlarıyla Başakşehir’in en iyi projelerinden birini yapıyoruz. 15 bin m²’yi aşan bir arazi üzerine konuşlanmış, 12 ila 18 katlı bloklardan oluşan toplam 232 dairelik Olimpa Park Konut projesiyle Başakşehir'de modern bir şehir kurduk. Sağlık Şehri ve 3. Havaalanı gibi projeler ile birlikte üniversite ve AVM projesine ev sahipliği yapan Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak sürekli değer kazanıyor.

Çocuklarınız okula “yürüyerek” gidebilecek

Yapımı devam eden 3. köprüye kolayca bağlanabilecek, Kuzey Marmara otoyolu ile TEM otoyolu arasında kurulması planlanan yeni şehre komşu olacak ve 3. havalimanına ulaşımı rahat bir konumda yer alacaksınız. Öte yandan Atatürk Havalimanına, Atatürk Olimpiyat Stadına, Büyük İstanbul Terminaline arabanızla ortalama 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşacaksınız. Bölgede yer alan eğitim kuruluşları sayesinde çocuklarınız okula zahmetsiz gidebilecek.

Dairelerde özel yaşam alanları tasarladık

Size özel olarak tasarladığımız Plus dairelerimizde vestiyer, alaturka tuvalet, çamaşır odası, ebeveyn yatak odasında giyinme odası ve ebeveyn banyosu sayesinde dairenizde konfor için çözümler sunduk.

Binalarımızı yüksek güvenlik önlemleriyle donattık

Güvenliğiniz için tasarladık. 7/24 güvenliği takip edilen bir yerleşim birimi yaptık ki içiniz rahat olsun. Huzurla uyumanız için depreme dayanıklı, güvenilir yapılar inşa ettik. Yangın sensörü, yangın için ortak alanlarda duman dedektörü gibi teknik özellikleri binalara koymayı ihmal etmedik. Ayrıca her bloğa biri yangın merdiveni holüne açılan, biri yük taşıma özelliğine sahip toplam 2 adet yüksek kapasiteli asansör koyduk. www.olimpapark.com

Bilgi Talep Formu