FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Başakşehir'in Buluşma Noktası, Olimpa AVM

01. KONSEPT

Başakşehir'in Buluşma Noktası.

Fuzul Yapı tarafından 45 milyon dolar yatırım bedeliyle tasarlanan ve açılış töreni dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Olimpa AVM, Başakşehir’in ilk alışveriş merkezi projesi.

Olimpa AVM aynı zamanda Türkiye’nin ilk Regional Mall’u yani “Bölgesel AVM”si özelliğine de sahip. 6 kat olarak tasarlanan Olimpa AVM; 1850 metrekare büyüklüğünde hipermarketi, fast food restoranları, 3 boyutlu sinema salonu, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescidi ve bir çok kültürel aktiviteyle, Başakşehir’de misafirlerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunuyor.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

Başakşehir'in Buluşma Noktası, Olimpa AVM

Modern mimari tasarımı, görsel estetiği ve kullandığı teknolojiyle öncü olma niteliğine sahip OLİMPA AVM 86 adet mağazasıyla konuklarına zengin seçenekler ve aradıkları her şeyi eksiksiz bulabilecekleri bir alışveriş imkanı sunuyor. Profesyonel ve titiz bir çalışma ile ortaya çıkan ve mimarisi ile de İstanbul’un en güzel projelerinden biri olmaya aday OLİMPA AVM konuklarına, yazın hiç ayrılmak istemeyecekleri kadar serin, kışınsa evleri kadar sıcak bir mekân vaad ediyor.

03. LOKASYON Olimpa AVM

Adres

Başakşehir Şair, Erdem Beyazıt Cd No:5, 34490 Başakşehir

YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.