Kent Neriva << Projelere Geri Dön

KENT Neriva, geniş ulaşım imkanlarını bir arada bulunduran, yaşamla alışverişi şık bir mimariyle bütünleştiren Başakşehir’in butik yaşam anlayışıyla tasarlanmış en iddialı lüks konut projesi…

Fitness, aerobik ve spor salonları, Sauna ve buhar odaları, Bay-Bayan soyunma odaları ve duşları, bilardo salonu, çocuk oyan alanlarından oluşan sosyal tesisleriyle sakinlerine keyifli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.

29 mağazadan oluşan modern cadde çarşısı, her daireye tahsisli 339 araçlık kapalı otoparkı, peyzaj düzenlemesi yapılmış site sakinlerine özel açık terası, önünde bulunan metro istasyonu sayesinde çok özel ulaşım imkanlarıyla bir konut projesinden fazlasını sunuyor.

Sinema, spor salonları, kültürel etkinlikleri, ulusal markaları ve mağazalarıyla eğlence ve alışverişi bir arada sunan Olimpa AVM’ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı ve Esenler Şehirler arası otobüs terminaline 20 dakika, Başakşehir Devlet Hastanesi ile yapılacak olan Sağlık şehrine 5 dakika, Olimpiyat Stadına yine 5 dakikalık mesafede bulunuyor.

Proje 2 blok olarak inşa edilmiş, 37.000 m² kapalı alanda, 74 m² ile 306 m² arasında değişen, 1+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olmak üzere 83 adet daire ve 29 adet cadde mağazasından oluşuyor.

Kent Neriva'da daire ve mağazalar 2012 yılı sonu itibarıyla sakinlerine teslim edilerek yaşam başlamış durumdadır.

Bilgi Talep Formu