Kent Ariva << Projelere Geri Dön

Çok özel konumu, kapanmayacak manzarası ve zengin sosyal tesisleri ile Kent Ariva Başakşehir’in yeni gözdesi

Kent Ariva, Başakşehir'in merkezini Kayaşehir uydu kenti, Olimpiyat stadı, inşası başlamış olan Sağlık Şehrine bağlayan ana arter üzerinde yer almakta. Üçüncü köprü bağlantı yollarına çok yakın. Atatürk Havalimanı, Esenler şehirlerarası otobüs terminaline 25 dakika uzaklıkta. Olimpa AVM ve bir Avm’nin sunduğu sinema, spor, eğlence, alışveriş imkanlarına 2 dakika, Başakşehir devlet hastanesine 5 dakikalık mesafede..

KAPANMAYACAK MANZARA
Kent Ariva’da, kapalı otopark sayesinde sadece zengin peyzaj alanlarının yer aldığı yeşil alanların yanı sıra, Belediye tarafından rekreasyon alanı olarak yapımı devam eden yeşil vadiye panoramik bir cephe bulunuyor. Vadinin karşı yamacı betonlaşmış şehir görüntüsünün aksine standardın çok üzerinde yeşil alana sahip villa imarlı arsalardan oluşuyor. Vadinin hemen karşısına yeni yapılacak olan Botanik parkı ve eşsiz vadi manzarasıyla Kent Ariva sakinlerine paha biçilmez güzellikleri bir arada sunuyor.

ZENGİN SOSYAL DONATI
Projede, bahçede oturma terasları, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, her daireye kapalı otopark, her türlü güvenlik önlemi ve yönetim hizmetlerinin sunulduğu profesyonel site yönetimi mevcut. 16 adet dükkandan oluşan Ariva Çarşı dükkanları ise hür türlü gündelik ihtiyacı karşılamak için hemen yanı başınızda.

Mükemmel bir yaşam ve yatırım fırsatı olarak sunulan Kent Ariva projesi Ekim 2013 itibariyle sahiplerine teslim edilmiş ve projede yaşam başlamıştır.

Bilgi Talep Formu