FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Kent Ariva Başakşehir’in yeni gözdesi.

01. KONSEPT

Çok özel konumu ile Kent Ariva Başakşehir’in yeni gözdesi

2006 yılında hayata geçirilen proje, 12 değişik tipte 4 blok, 80 ile 210 metrekare arasında değişen 93 adet dubleks ve normal kat daireler olarak tasarlandı. Kağıthane’nin merkezinde bulunan ve Taksim’e 7, Mecidiyeköy’e 5 dakika mesafede bulunan Kent Ariva, ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Projede, bahçede oturma terasları, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, kapalı otopark ve her güvenlik önlemi bulunuyor. 16 adet dükkandan oluşan Ariva Çarşı dükkanları ise hür türlü gündelik ihtiyacı karşılamak için hemen yanı başınızda.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

KAPANMAYACAK MANZARA

Kent Ariva’da, kapalı otopark sayesinde sadece zengin peyzaj alanlarının yer aldığı yeşil alanların yanı sıra, Belediye tarafından rekreasyon alanı olarak yapımı devam eden yeşil vadiye panoramik bir cephe bulunuyor. Vadinin karşı yamacı betonlaşmış şehir görüntüsünün aksine standardın çok üzerinde yeşil alana sahip villa imarlı arsalardan oluşuyor. Vadinin hemen karşısına yeni yapılacak olan Botanik parkı ve eşsiz vadi manzarasıyla Kent Ariva sakinlerine paha biçilmez güzellikleri bir arada sunuyor.

03. LOKASYON Kent Ariva

Adres

Başakşehir, mimar kemalettin bulvarı, Gülbahçe Sokağı no10, 34480 Başakşehir/İstanbul

Telefon

YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.