Fuzulkent Bizimevler << Projelere Geri Dön

Fuzulkent Bizimevler, çağdaş bir şehir hedefiyle sizlere, sosyal hayatın gerekli olan tüm ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü konforlu bir yaşam sunuyor.

Mükemmel ulaşım imkanları ile trafik derdine son verirken metropolün streslerinden sizi uzak tutuyor. Fuzulkent Bizim Evler; metro, E-6 yolu bağlantısı, Atatürk Havaalanı ve Olimpiyat Köyü’ne yakınlığıyla sizlere İstanbul'un içinde; ama İstanbul'un stres ve karmaşasından uzak bir yaşam vadediyor.

Organize Sanayi Bölgesi’ne yakınlığı ve Başakşehir'e komşu olmasıyla huzurlu ama merkezi; alışveriş merkezleri, sosyal tesisleri ile de renkli ve eğlenceli bir dünya sizleri bekliyor.

Üstelik Fuzulkent Bizimevler’de, yaşam güvenliğiniz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Evler, birinci sınıf inşaat kalitesi ile deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiş ve radya temeller üzerine kurulmuştur.

97 m2’den 240 m2’ye kadar değişen daireleriyle Fuzulkent Bizimevler, görkemli ve estetik bir giriş ile sizleri karşılıyor. Proje, 5 değişik tipteki 28 blok ile 1000 adet dubleks ve normal kat dairelerinden oluşuyor. Her bloğun 4 veya 8 kattan oluştuğu Fuzulkent Bizimevler’de zemin kat hariç tüm katlarda balkon bulunuyor.

Otomobilinizi güvenle bırakabileceğiniz açık otoparkı olan Fuzulkent Bizimevler’in her bloğunda asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Blokların çatı katlarında ise farklı beğenilere hitap eden çeşitli özelliklerde, önü hiçbir zaman kapanmayacak, teraslı dubleks seçenekleri sizleri beklemektedir. Fuzulkent Bizimevler’in modern mimarisinde çok özel estetik detaylar tek tek düşünülmüş ve tüm dairelerin fonksiyonel olmaları için standartlar oluşuturulmuştur.

Bilgi Talep Formu