Evila << Projelere Geri Dön

İSTER EV, İSTER VİLLA! BAŞAKŞEHİR'DE YAŞAMANIN KEYFİ EVİLA!

Kağıthane Meva Evleri, Kartal Serrapark Evleri, Kent Neriva, Olimpa AVM, Kent Ariva, ve Olimpa Rezidans projeleriyle hayalleri inşa eden Fuzul Yapı, Necat İnşaat proje ortaklığında farklı konseptiyle Başakşehir’in çehresini tümüyle değiştirecek yeni bir projeyi hayata geçirdi.

İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de Ekim 2014 itibariyle yaşamın başladığı; farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir Proje olan Evila özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekan.

İster ev, ister villa.Evila’da tercih sizin.

İster rezidans konforundaki kat bahçeli dairelerinde, ister begonvillerle bezenmiş size özel bahçeli villalarında huzuru bulun. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe yaşayın. Size ait bir dünyada yaşamın keyfini sürün. Çünkü Evila hem size hem de ailenize mutlu ve huzurlu bir yaşam vaad ediyor.

KOLAY ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

Evila İstanbul’un ulaşımı en kolay ve gözde yerleşim yeri Başakşehir’de inşa edildi. Atatürk Havalimanı ve Esenler Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 20 dakika uzaklıkta.

Sinema, spor alanları, kültürel etkinlikleri ve birbirinden ünlü markalarıyla eğlence, alışveriş ve yaşam merkezi OLİMPA AVM’ye ve inşaatı başlamış olan olan Sağlık Şehrine 3, Olimpiyat Stadı’na ve Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 5'er dakikalık mesafede.

2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro, TEM, E5 ve inşaatı başlamış 3. Köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile şehrin gürültü ve stresinden uzaklaştırırken, imkanlarından da kolayca yararlanmanızı sağlıyor.

SOSYAL DONATILAR

Evila bünyesinde bulundurduğu sosyal donatılarıyla konut sahiplerinin beklentilerini tam olarak karşılamak üzere planlandı ve her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Yediden yetmişe her yaşa, her zevke hitap eden sosyal donatıları, yaşamı ayaklarınızın altına seriyor, hayatı daha yaşanır kılıyor.

Hayatınıza renk katacak başlıca donatılar:

- Bay-Bayan ayrı kapalı yüzme havuzu

- Bay-bayan soyunma-duş

-Fitness salonu

- Sauna

- Türk hamamı

- Sosyal tesis

- Kafeterya

- Yönetim ofisi

- Spor alanları

- Her daireye tahsisli kapalı otopark

- Dinlenme alanları

- Yürüyüş parkurları

- Her villaya Özel tahsisli hobi bahçesi

- Her villaya özel tahsisli iki adet açık otopark

- Rezidans bloklarda kat bahçeleri

SAYILARLA EVİLA

Evila Rezidans, İki blokta; 160 - 184 m2 arasında 72 adet 3+1 ve 340 m2 8 adet 4+1 daireden oluşuyor.

Evila Villaları’nda 405 m2’den oluşan 26 adet bahçeli villa sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Evila Sıraevler’de, 240 m2 12 adet bahçeli sıra ev bulunuyor.

Evila Cadde Mağazaları; 22 m2 ile 669 m2 arasında 27 adet mağazayla Evila sakinlerinin her tür ihtiyacını ayaklarına getiriyor.

Bilgi Talep Formu