FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

Başakşehir'de Yaşamın Keyfi Evila!

01. KONSEPT

İSTER EV, İSTER VİLLA!

Evila, Fuzul Yapı olarak ilklere imza atılarak tasarlanan projelerden biridir. Ekim 2014 itibariyle hayata geçen, farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir proje olan Evila, Başakşehir’deki ilk villa projesi olma özelliğiyle öne çıkıyor.

“İster ev, ister villa. Evila’da tercih sizin” sloganıyla sunulan projede, rezidans konforundaki kat bahçeli daireler ya da begonvillerle bezenmiş özel bahçeli villalarda huzuru bulmak çok kolay. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe yaşarken, özel bir dünyada yaşamın keyfini sürmek mümkün. Evila ayrıca, diğer Fuzul Yapı projelerinde olduğu gibi ulaşım kolaylıklarıyla da öne çıkıyor.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

SOSYAL DONATILAR

Evila bünyesinde bulundurduğu sosyal donatılarıyla konut sahiplerinin beklentilerini tam olarak karşılamak üzere planlandı ve her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Hayatınıza renk katacak başlıca donatılar: Bay-Bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, Bay-bayan soyunma-duş, Fitness salonu, Sauna, Türk hamamı, Sosyal tesis, Kafeterya, Yönetim ofisi, Spor alanları, Her daireye tahsisli kapalı , otopark, Dinlenme alanları, Yürüyüş parkurları, Her villaya Özel tahsisli hobi bahçesi, Her villaya özel tahsisli iki adet açık otopark, Rezidans bloklarda kat bahçeleri

03. LOKASYON Evila

Adres

Başakşehir, 411. Sk. No:5, 34480 Başakşehir/İstanbul

Telefon

YOL TARİFİ AL

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.