FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

DEVAM EDEN PROJELER

3. İstanbul'da Hayat Size Güzel!

01. KONSEPT

Bir masaldır İstanbul’da, İstanbul’u yaşamak...

Al-Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı (Asaf İş Ortaklığı) tarafından yaklaşık 330 bin metrekarelik alanda tasarlanan proje “Başakşehir’in en büyüğü” unvanını taşıyor. Üç konut etabı, rezidansı, homeoffice blokları, cadde mağazaları ve çarşısı ile bölgesine de hizmet sunacak karma bir yapıya sahip.

Toplamda 116 bin metrekareye yaklaşan proje arsasının 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı.  Sosyal tesislerde kapalı yüzme havuzlarından, SPA alanlarına, PlayStation odasından hobi atölyelerine kadar farklı ve zengin olanaklar sunuluyor.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

BİR İSTANBUL MASALI...

Bay ve bayanlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya PlayStation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.

03. LOKASYON 3. İstanbul

Adres

Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Oyak Kent Yanı, 34480

Telefon

+90850 285 7900
YOL TARİFİ AL

05. SANAL TUR

Sanal Tura Başla

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.