FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

TAMAMLANAN PROJELER

3. İstanbul'da Hayat Size Güzel!

01. KONSEPT

Bir masaldır İstanbul’da, İstanbul’u yaşamak...

Al-Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı (Asaf İş Ortaklığı) tarafından yaklaşık 330 bin metrekarelik alanda tasarlanan proje “Başakşehir’in en büyüğü” unvanını taşıyor. Üç konut etabı, rezidansı, homeoffice blokları, cadde mağazaları ve çarşısı ile bölgesine de hizmet sunacak karma bir yapıya sahip.

Toplamda 116 bin metrekareye yaklaşan proje arsasının 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı.  Sosyal tesislerde kapalı yüzme havuzlarından, SPA alanlarına, PlayStation odasından hobi atölyelerine kadar farklı ve zengin olanaklar sunuluyor.

02. PROJE ÖZELLİKLERİ

Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

BİR İSTANBUL MASALI...

Bay ve bayanlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya PlayStation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.

03. PROJE ETAPLARI

Moda Evleri

Yepyeni bir hayata başlamak için doğru kapıdan adım atmanın zamanı geldi. Mükemmel bir hayatın kapılarının açıldığı Moda Evleri, 2+1 ve 3+1 daireleri ile özellikle yeni evliler ve çocuklu aileler için ideal bir seçenek...

Hasbahçe Evleri

Hayattaki en değerli varlığı ailesi olanlar, ailesinin mutluluğu, güveni ve huzuru için her detayı düşünenler şimdi Hasbahçe Evleri’nde buluşuyor. Ailesiyle beraber kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği Hasbahçe...

Grand Rezidans

İstanbul’un yeni yaşam alanı 3. İstanbul’un merkezindeki Grand Rezidans’la kazanmaya hazır olun. Tüm ulaşım merkezlerine, Avrupa’nın en büyük Sağlık Kent’ine, eğitim kurumlarına, 4 mevsim de ayrı güzelliğin yaşandığı botanik parka yakın konumuyla Grand Rezidans, Başakşehir’in yeni yaşam merkezi. Vadi manzarası ve kat kat uzanan teraslarıyla bambaşka bir yapıya sahip Grand Rezidans’ın 1+1 ve 2+1’den oluşan daireleri, home office olarak kullanmak için de ideal.

Air Başakşehir

İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de, bulutların üzerinde, yepyeni bir yaşama başlamaya ne dersiniz? Air İstanbul’un size sunduğu fırsatlar ile hayatınızda yeni bir kapı açılacak. 1+1 ve 2+1 konforlu, modern, ferah daire seçenekleriyle ailenizle birlikte huzurun ve mutluluğun anlamını yeniden keşfedeceksiniz.

03. LOKASYON 3. İstanbul

Adres

Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Oyak Kent Yanı, 34480

Telefon

+90850 285 7900
YOL TARİFİ AL

05. SANAL TUR

Sanal Tura Başla

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.