FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

OLİMPA PARK PLUS’TA Yaşam İçin Geri Sayım Başladı

Fuzul Yapı’nın son projesi Olimpa Park Plus’ın tamamlanmasına kısa bir zaman kaldı.

Başakşehir’in ilk alış veriş merkezlerinden biri olan Olimpa AVM’nin yanıbaşında yükselen Olimpa Park Plus, Olimpa Park projesinin ikinci etabını oluşturuyor. İki blok olarak tasarlanan projede toplam 124 konut bulunuyor. Projede 2015 yılı sonunda yaşam da başlıyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden biri olan Başakşehir’in yıldız projelerinden Olimpa Park Plus’ta yaşam için geri sayım başladı. Projede 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Daireler, 607 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcıları ile buluşuyor.
Başakşehir bölgesinin gelişmesinde son derece önemli bir rol oynayan projede daire sahibi olan yatırımcıların yüzü gülüyor, bölgede gayrimenkuller her geçen gün değer kazanıyor.
Olimpa AVM’nin hemen yanında bulunan Olimpa Park Plus evlerinin teslim edilmesi için geri sayım başladı. 124 adet konuttan oluşan Plus etabı bölgeye ynei bir çehre de kazandırıyor. Olimpa Park Plus’ta büyük bir park, ilköğretim okulu ve cami de yer alıyor.
Türk hamamı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otopark, kafeterya ve yeşil alanlar gibi zengin sosyal olanaklarla donatılmış Olimpa Park Plus evlerinin örnek dairesi Olimpa Alışveriş merkezinin 2. Katında ziyaretçileriyle buluşuyor..

www.olimpapark.com

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.