FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

OLİMPA PARK EVLERİ’NİN TESLİMLERİ BAŞLIYOR

Fuzul Yapı’nın referans projelerinden olan Olimpa Park Evleri’nde teslimatlar 26 Ekim tarihi itibari ile başlıyor.

Olimpa Rezidans’ın hemen yanında yer alan Olimpa Park Evleri, Başakşehir’in en çok değer kazanan lokasyonlarından birinde yer alıyor.

Yapımına 2014 Yılı Ocak ayında başlanan Olimpa Park projesinin 1.etabı için son düzlüğe gelindi. ‘Kat kat kazanç, kat kat yaşam’ sloganıyla yola çıkılan projede daireler, taahhüt edildiği gibi Ekim 2015 itibari ile sahipleriyle buluşuyor.
15 bin metrekareyi aşan bir alanda toplam 228 dairenin bulunduğu Olimpa Park projesi, kişiye özel ödeme seçenekleri ile satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmüştü. Sağlık şehri ve 3.cü Havalimanı gibi projelerle birlikte Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak her geçen gün daha da değer kazanıyor.
Üst düzey bir konfor hedeflenen projede; vestiyer, çamaşır odası, ebeveyn yatak odalarında bulunan giyinme odası, ebeveyn banyosunun yanı sıra sosyal donatıları ve Olimpa AVM’nin yanı başında olması avantajıyla sakinleri için oldukça keyifli bir yaşam alanı sunuyor.
Aile konseptine uygun olarak hazırlanan projede güvenliğe de son derece özen gösterilmiş 7/24 güvenlik takibi yapılan Olimpa Park tüm yönetmeliklere uygun olarak inşa edilmiş ve depreme dayanıklı bloklardan oluşuyor.

Fuzul Grup Hakkında

Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur. Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otombil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, FuzulAutocity, ve FuzulEv yer almaktadır.

Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve onbinlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır.

Fuzul Grup yılların vermiş olduğu deneyim ve yaratmış olduğu güven ile konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzulEv sistemi ile de ev almak ya da yatırım yapmak isteyen herkesi uygun koşullar ile mülk sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.