FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

NEVİTA İLE IRAKLI YATIRIMCILAR TÜRKİYE’YE GÖZ KIRPIYOR…

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Fuzul Grup bünyesinde faaliyet gösteren Nevita, Orta Doğu ve Körfez ülkesi yatırımcılarını Türkiye’ye çekiyor. Bugüne kadar 90 milyon TL değerinde yatırımı Türkiye’ye getiren Nevita, gözünü K. Irak’a çevirdi. Erbil’de bölgenin önde gelen yatırımcılarıyla bir araya gelen Nevita’nin hedefi bu bölgeden 24 milyon TL yatırımı ülkeye getirmek...

Bölgesel savaş koşulları içerisinde Orta Doğulu yatırımcılar; yeni iş fırsatları, yatırımlar için Türkiye’yi çekim merkezi olarak görmeye devam ediyorlar. Fuzul Grup’un yurt dışı yatırımlarını yöneten markası Nevita, Erbil’de 19 Aralık’ta Iraklı yatırım gruplarını bir araya getirerek yüksek yatırım potansiyelini Türkiye’ye kanalize etme konusunda etkili bir rol oynadı.

Türkiye’deki markalı projelerin yatırımcılara tanıtıldığı toplantıda, İstanbul’un gelişen bölgelerindeki yeni yatırımlar üzerine de konuşuldu. Nevita’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda konuşan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal, “Türkiye yabancı yatırımcılar için sağladığı fırsatlar, proje üretim kapasitesi ve konumu itibariyle 2016 yılında da çekim merkezi olmaya devam edecek. K. Irak bizim önem verdiğimiz bir pazar. Toplantımıza çok sayıda yatırımcı katıldı, İstanbul’a özellikle de mega projelerin yoğunlaştığı Başakşehir Bölgesi’ne ilgi büyük. 2016 yıl sonuna kadar K. Irak’tan 24 milyon TL.lik yatırım çekmeyi planlıyoruz” dedi.

Erbil’de Nevita’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya ülkenin önde gelen yatırım kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve bireysel yatırımcılarından Azad Yahya Bajkr, Dr. Ziad Al-Ani, Ava Jamal Agha Aozyre, Dr. Saadon Rasheed, Juma Hamid, Mushir Al-Hussein Asadi katıldı.

Fuzul Grup Hakkında

Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur. Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otomobil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, FuzulAutocity, FuzulEv ve Nevita yer almaktadır.

Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM , Kent Evila, Olimpa Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve onbinlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır.

Fuzul Grup yılların vermiş olduğu deneyim ve yaratmış olduğu güven ile konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzulEv sistemi ile de ev almak ya da yatırım yapmak isteyen herkesi uygun koşullar ile mülk sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.