FUZUL YAPI FIRSATLARI SATIŞTAKİ PROJELER en

Fuzul Yapı'dan Başakşehir'e 1 Milyar TL'lik Yeni Proje

23 yıllık sektör tecrübesi ile bugüne kadar 4 bin konut üretmiş ve özellikle Başakşehir’deki marka projeleri ile adından söz ettiren Fuzul Grup hız kesmeden bölgeye yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Fuzul Yapı’nın da içinde bulunduğu ortak girişim, Başakşehir merkezde bulunan ve 115 bin metrekarelik bir alan için düzenlenen ihaleyi kazand. 1 milyar 42 milyon TL ciro bedeli ile kazanılan ihaledeki arsada, ticari ünitelerin de dahil olduğu yeni ve büyük bir karma proje gerçekleştirecek olan Fuzul Yapı’nın projeyi 2018 yılı içinde bitirmesi ön görülüyor.

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal kazandıkları ihale hakkında, “Burası Başakşehir’de projesini yapacağımız en büyük arsa ve bugüne kadar inşa ettiğimiz en büyük proje olacak. 1500 adet konut ve ticari ünitelerin de yer alacağı karma bir proje olmasını planlıyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz tüm deneyim ve uzmanlığımızı bir kez daha bu proje ile gündeme getireceğiz” dedi.

Karma Proje Yapmayı Planlıyoruz

Akbal, “İhaleyi çok yakın bir zamanda kazanmış olmamıza rağmen hızlıca çalışmalarımıza başladık. Bu projenin Başakşehir’e artı değer katması ve bölgenin gelişimine katkı sağlaması en büyük amacımız. Proje geliştirici ortak olarak böyle bir misyon üstlendiğimiz için titizlikle hazırlanıyoruz. Şu aşamada hayata geçirilecek proje için dört ayrı firma tarafından mimari konsept proje hazırlanıyor. En beğenilen projeyi hayata geçireceğiz. Karma projemizde, doğu oryantalizmini modern mimari ile harmanlayacağımız inceliklerin de olmasını hedefliyoruz. Başakşehir için gibi her zamanki gibi en iyisini yapmayı istiyoruz” diyerek projeye verdikleri önemi belirtiyor.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,Sizi de Ev Sahibi Yapalım.